Reklama

rudy kot żegna psa
© @jameshalfaday / TikTok.com

Umiera pies: kot robi coś, co sprawia, że trudno powstrzymać łzy (video)

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Czy jest tu jeszcze ktoś, kto nie wierzy, że zwierzęta odczuwają smutek i przeżywają żałobę? Niedowiarkom polecamy obejrzeć to nagranie. 

Pewien mężczyzna opiekuje się rudym kotem. Niedawno oboje stracili innego członka rodziny - pieska. Kilka godzin po odejściu czworonoga, Mruczek wzruszająco pożegnał czworonożnego przyjaciela. 

Niewiarygodne pożegnanie

Pewien tiktoker o pseudonimie @jameshalfaday opublikował na swoim profilu nagranie, na którym widzimy, jak zachował się kot po odejściu psa. To, co widać na video, naprawdę porusza. Mruczek staje na tylnych łapkach i próbuje uchwycić coś w powietrzu. Wygląda, jakby kogoś przytulał, albo się z kimś żegnał. 

Do nagrania wklejona została animacja. Na filmiku widzimy pieska z anielskimi skrzydłami, który lata nad kotem. „Będę za tobą tęsknił. Do widzenia” - mówi zmarły pupil. „Nie, proszę, nie odchodź” - odpowiada Mruczek.

„Mówią, że zwierzęta widzą duszę” 

Nagranie stało się hitem TikToka. Ma ponad milion polubień i dziesiątki tysięcy komentarzy. Internauci są bardzo poruszeni postawą pupila. Pod filmikiem piszą: „Zwierzęta są największym darem na ziemi”, „Powinniśmy się uczyć miłości od czworonogów”, „Płaczę”, „Wszystkie psy idą do Nieba”, „Przykro mi, że straciliście przyjaciela”, „Mówią, że zwierzęta widzą duszę”. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?