Reklama

Pies na strzyżeniu

Pielęgnacja psa

© Hayffield L / Usnplash.com

Tak źle ostrzyżonego psa jeszcze nie widzieliście. Internet trzęsie się ze śmiechu (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Zabierz psa do groomera, mówili. Będzie wyglądał pięknie, mówili. A rzeczywistość dla tego psa okazała się naprawdę przykra!

Wiele psów wymaga regularnego strzyżenia. Jednocześnie każdy opiekun chciałby, by po takim zabiegu pies wyglądał ładnie. A przynajmniej nie wzbudzał wybuchów niepohamowanego śmiechu ilekroć ktoś zobaczy go na ulicy. 

Większość groomerów radzi sobie z takim zadaniem jak dobór psiej fryzury do rasy, sierści i wyglądu psa, ale jeśli mamy pecha trafimy na takiego, u którego wizytę zamówił dla swojego psa jeden użytkowników TikTok. Kiedy potem wrzucił na social media zdjęcia swojego psa po zabiegu, 135 mln osób zaczęło turlać się ze śmiechu! 

Strzyżenie w czasach zarazy, czyli najgorszych 10 psich fryzur z czasów pandemii 

Co zrobiliście z moim psem? 

Czy to pies czy owca chciałoby się zapytać i nie chodzi tu bynajmniej o rasę bedlington terier, która faktycznie wygląda nieco owczo. 

Ten biedny, brązowy maluch został dosłownie zmasakrowany przez nożyczki fryzjera. Fryzura, którą mu uczyniono, kompletnie nie pasuje do psa i jego gabarytów. Internauci dosłownie krztuszą się ze śmiechu. Większość porównuje psa do Loraxa, bohatera kreskówki dla dzieci, choć naszym zdaniem Lorax jednak wygląda lepiej. 

Sami oceńcie:

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?