Reklama

Atak pitbulla

Atak pitbulla

© MetDaan Tips / Facebook.com

Pitbull atakuje kota, wtedy opiekun kota rzuca się na psa! (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Ogromna odwaga tego mężczyzny uratowała jego kotu życie. 

Nagranie z kamery przemysłowej, na którym widać, jak mężczyzna broni kota przed atakiem pitbulla obejrzało w ciągu miesiąca ponad 125 mln osób.  Jego oddanie kotu zadziwia i zachwyca.

Drastyczny atak pitbulla

Na video widzimy fragment ataku. Mężczyzna podbiega do psa i zaczyna go odciągać od czegoś, co leży na ziemi. Szybko orientujemy się, że to kot. Mężczyźnie oddaje się oderwać psa od ofiary i odgonić go na pół metra, ale pies nie odpuszcza. Widać, że chce dostać się do leżącego na ziemi kota.  

Zobacz video:

Mimo tego, że nacisk szczęki pitbulla to około 25 kilogramów na cal kwadratowy (czyli około 6 cm2) mężczyzna nie waha się i ryzykuje atak psa, by ochronić kota. Jest nieugięty i tak długo odgania psa, który kilkukrotnie próbuje ataku, że ten w końcu rezygnuje.

Aby tak zareagować, trzeba naprawdę wykazać się sporą odwagą. Wielu internatutów, którzy obejrzeli nagranie, podkreślają odwagę mężczyzny. „Dobrze, że pies był bardziej zainteresowany zaatakowaniem kota niż mężczyzny” – komentuje jeden z obserwatorów.  

Dobrze, że cała historia zakończyła się szczęśliwie dla wszystkich, a mężczyzna był w stanie nie okazać lęku i pokazać swoją postawą psu, że to on jest silniejszy w tym duecie. Inaczej sytuacja mogła zakończyć się znacznie gorzej.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?