Reklama

Kot atakuje owczarka niemieckiego, ale potem dzieje się coś niewiarygodnego

kot i owczarek niemiecki dog-cat-wow © Facebook.com/Funniest Family Moments

Mówi się, że od miłości do nienawiści jeden krok. Ta scena, która podbiła serca ponad 3 milionów osób pokazuje, że może być również na odwrót!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Wyrażenie żyć jak pies z kotem jest popularne nie tylko w języku polskim. Bardzo zbliżone podsumowanie relacji psio- kocich istnieje też w większości języków europejskich. Okazuje się jednak, że gdyby psy i koty miały nadawać statusy swoim relacjom, to najczęściej pojawiałoby się „to skomplikowane”. 

Na video, które wprawdzie krąży w internecie już od kilku lat, ale niezmiennie śmieszy tak samo, widzimy owczarka niemieckiego, do którego podchodzi czarno-biały kot. Ewidentnie ma o coś do psa pretensje. Widzimy, że jest zdenerwowany i daje to wyraźnie odczuć owczarkowi, który krąży wokół niego i wygląda, jakby nie rozumiał, o co chodzi. 

Będzie bójka? 

Sytuacja się zaognia. Przez chwile wydaje się, że będzie bójka, aż tu nagle… Pies kładzie się na ziemi, a kot od razu spuszcza z tonu. Podchodzi do niego i zaczyna go … delikatnie lizać po nosie! 

Myliłby się jednak ten, kto spodziewa się happy endu. Teraz to pies się obraził! Bo jak to tak, najpierw atakować, a potem całować! Owczarek wstaje i próbuje wyjaśnić kotu, że nie podoba mu się kocie podejście. 

Efekt? Przestraszony kot musi wejść pod szafkę, choć nawet z tej pozycji nie zamierza się poddawać i nadal wyjaśnia psu, ze to jednak on ma rację!

 
Cat Attacks Dog

Cat attacks the big dog until he crouches down to her level... 💕💕 Credit: JukinVideo

Posted by Funniest Family Moments on Thursday, October 29, 2020

3,4 mln wyświetleń 

Urocze niesnaski psa i kota zachwyciły ponad 3,4 mln osób, którzy odtworzyli filmik na Facebook. Wiele osób porównywało zachowania zwierząt do relacji międzyludzkich, potwierdzając, że życie jak pies z kotem, bywa nieco skomplikowane. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz