Reklama

Kot i pies na bieżni

Pobiegamy? Pies zachęca kota do treningu, ale efekt jest komiczny (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

To video, na którym kot próbuje dogonić psa na bieżni rozbawiło już tysiące Instagramerów. 

Przyjaźń między psem a kotem nie jest aż tak rzadka, jakby się nam wydawało. Ta para wyraźnie za sobą przepada. Do tego stopnia, że kot, wpatrzony w swego większego przyjaciela, koniecznie musi robić wszystko tak jak on. Tyle, że nie zawsze jest w stanie. Jego wysiłki, rozbawią Was do łez. 

Bieżnie dla psów nie są niczym nadzwyczajnym. Kupują je opiekunowie psów pracujących, by ich psy miały codzienną dawkę ruchu, nawet gdy nie ma możliwości zapewnienia jej w naturalny sposób. 

Codzienna opieka nad psem - o czym pamiętać? 

Ten pies korzysta właśnie z takiej metody, przy czym jego opiekun wybrał dla niego bieżnię elektryczną, do której tempa pies musi się dostosować. I robi to bez wysiłku, ale dla jego kolegi, takie tempo to zdecydowanie za dużo. 

Kot na bieżni 

Kot próbuje dotrzymać kroku przyjacielowi, ale nieco nie ogarnia tego, jak działa bieżnia. Próbuje być szybszy, ale ciągle zostaje w tyle. Pies stara mu się pomóc, ale nie bardzo ma pomysł jak. 

Użytkownicy komentują „kot tak bardzo się stara” – mówi wildferalfaemme. Za to vbmilk dodaje „Kot chce rywalizować”. Większość uważa jednak, ze video jest po prostu ultra słodkie. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?