Reklama

Labrador znajduje porzuconego kociaka. To, co się dzieje później, jest wzruszające (video)

Labrador
dog-cat-happy

Ten maluch nie miał nikogo, dopóki nie pojawił się labrador Pax. Teraz Ci dwaj nie mogą bez siebie żyć.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Rodzina, w której mieszkał Pax, 13-letni labrador, nie planowała adopcji kolejnego kota. Kiedy jednak maluch pojawił się w rodzinie, Pax postawił całą rodzinę przed faktem dokonanym – kot zostaje. 

Miauczenie w ogródku 

Morgan ma kilka kotów. Kiedy pewnego ranka wyszła do ogrodu, usłyszała miauczenie dochodzące z pobliskich krzaków. Natychmiast wzięła Paxa do pomocy i wewnątrz wydrążonego pnia odkryli małe, zagubione i samotne stworzonko. 

Morgan poczekała kilka godzin, ale matka nie wracała, a kotek nie był w stanie przeżyć samodzielnie. Morgan wzięła zatem kocię do domu, nakarmiła i położyła w cieple. Maluch dostał imię Polly. 

Maluch był nadal niewidomy a do tego cały zapchlony. Mimo tego labrador Pax pokochał Polly od pierwszego wejrzenia całym sercem. 

Po raz pierwszy Pax poznał Polly tuż po jej kąpieli. Mały kociak natychmiast zwinął się w kulkę przytulony do psa i zasnął. 
Kilka kolejnych godzin Polly spędziła z labradorem, który nie odstępował jej na krok. Pilnował czy je i próbował wylizywać malucha tak, jak robi to mama. 

Kot, który zachowuje się jak pies

Polly niezmiernie przywiązała się do Paxa, a ponieważ inne koty przez pierwsze tygodnie unikały jej, w jej życiu najważniejszą figura stał się labrador. Te dwa zwierzęta wszystko robiły razem. To prawdopodobnie z tego powodu Polly maniery Polly są bardziej psie niż kocie. 

Starszy Pax dzielił się z kotem nie tylko łóżkiem, ale również wszystkimi swoimi zabawkami. Przy okazji nauczył ją psiego stylu życia i w efekcie rodzina Morgan ma teraz w domu kocio – psią hybrydę. Bo Polly, choć już dorosła, nadal najbardziej na świecie kocha Paxa. 

„Polly uwielbia się ścigać, aportować, a kiedy jest na spacerze, czeka przy drzwiach na kolegę i „poszczekuje” by go pospieszyć. – opowiada w wywiadzie dla LoveMeow Morgan. „Rano wspólnie obserwują wschód słońca i wylegują się w jego promieniach” – dodaje opiekunka. 

To urocza para! 

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

4 komentarzy

 • AniaM
  AniaM
  Słodziaki😘😘😘
 • Elecornew
  Elecornew
  Beautifiul ☺️☺️🙃🙂🙂🤪😙😇😙🤪😘🤪😘🤪😝😶😝😶😛😶😛😛😛🤔😛😶😛😝😶😛😐😛😶😋😍😛🥰😛😐😛😶Słodziutkie pożre je XD
 • Marka231
  Marka231
  Cute😍🐕🐱
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

3 komentarzy na temat 4