Reklama

Labrador

Labrador znajduje porzuconego kociaka. To, co się dzieje później, jest wzruszające (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Ten maluch nie miał nikogo, dopóki nie pojawił się labrador Pax. Teraz Ci dwaj nie mogą bez siebie żyć.

Rodzina, w której mieszkał Pax, 13-letni labrador, nie planowała adopcji kolejnego kota. Kiedy jednak maluch pojawił się w rodzinie, Pax postawił całą rodzinę przed faktem dokonanym – kot zostaje. 

Miauczenie w ogródku 

Morgan ma kilka kotów. Kiedy pewnego ranka wyszła do ogrodu, usłyszała miauczenie dochodzące z pobliskich krzaków. Natychmiast wzięła Paxa do pomocy i wewnątrz wydrążonego pnia odkryli małe, zagubione i samotne stworzonko. 

Morgan poczekała kilka godzin, ale matka nie wracała, a kotek nie był w stanie przeżyć samodzielnie. Morgan wzięła zatem kocię do domu, nakarmiła i położyła w cieple. Maluch dostał imię Polly. 

Maluch był nadal niewidomy a do tego cały zapchlony. Mimo tego labrador Pax pokochał Polly od pierwszego wejrzenia całym sercem. 

Po raz pierwszy Pax poznał Polly tuż po jej kąpieli. Mały kociak natychmiast zwinął się w kulkę przytulony do psa i zasnął. Kilka kolejnych godzin Polly spędziła z labradorem, który nie odstępował jej na krok. Pilnował czy je i próbował wylizywać malucha tak, jak robi to mama. 

Kot, który zachowuje się jak pies

Polly niezmiernie przywiązała się do Paxa, a ponieważ inne koty przez pierwsze tygodnie unikały jej, w jej życiu najważniejszą figura stał się labrador. Te dwa zwierzęta wszystko robiły razem. To prawdopodobnie z tego powodu maniery Polly są bardziej psie, niż kocie. 

Starszy Pax dzielił się z kotem nie tylko łóżkiem, ale również wszystkimi swoimi zabawkami. Przy okazji nauczył ją psiego stylu życia i w efekcie rodzina Morgan ma teraz w domu kocio – psią hybrydę. Bo Polly, choć już dorosła, nadal najbardziej na świecie kocha Paxa. 

„Polly uwielbia się ścigać, aportować, a kiedy jest na spacerze, czeka przy drzwiach na kolegę i „poszczekuje” by go pospieszyć. – opowiada w wywiadzie dla LoveMeow Morgan. „Rano wspólnie obserwują wschód słońca i wylegują się w jego promieniach” – dodaje opiekunka. 

To urocza para! 

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

4 komentarzy

 • AniaM
  AniaM
  Słodziaki😘😘😘
 • Elecornew
  Elecornew
  Beautifiul ☺️☺️🙃🙂🙂🤪😙😇😙🤪😘🤪😘🤪😝😶😝😶😛😶😛😛😛🤔😛😶😛😝😶😛😐😛😶😋😍😛🥰😛😐😛😶Słodziutkie pożre je XD
 • Marka231
  Marka231
  Cute😍🐕🐱
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

3 komentarzy na temat 4