Reklama

Euro 2021: gwiazdy reprezentacji Polski i ich psy!

Euro 2021: gwiazdy reprezentacji Polski i ich psy! dog-happy © Instagram/Piotr Zieliński, Instagram/Jan Bednarek

Już jutro meczem Włochy - Turcja rozpocznie się Euro 2021! Polska pierwszy mecz rozegra 14 czerwca ze Słowacją. Polscy piłkarze to nie tylko znakomici sportowcy, ale również miłośnicy zwierząt. Wśród czworonogów piłkarzy reprezentacji Polski znajduje się między innymi buldog francuski, labrador i seter angielski? Jakie jeszcze psy maja nasi piłkarze? 

Przez Dorota Pietrzyk

Opublikowano , aktualizacja dnia

O tym, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka doskonale wiedzą piłkarze reprezentacji Polski. Poznajcie czworonogi naszych piłkarzy.

Łukasz Skorupski i psy cane corso Dorian i Niki

Bramkarz Bolonii hoduje je razem z pochodzącą z Sardynii żoną, Matilde Rossi. Żona Skorupskiego jest bardzo dumna ze swoich czempionów - Doriana i Niki, które biorą regularnie udział w wystawach. 

Cane corso italiano to doskonałe psy stróżujące. Nie są zbyt wylewne w okazywaniu uczuć, ale to łagodne i niezwykle inteligentne psy!

Piotr Zieliński i labrador Mia

Piotr Zieliński, grający na pozyji pomocnika we włoskim klubie Napoli, jest opiekunem suczki rasy labrador retriever o imieniu Mia. 

Labradorów nie trzeba nikomu przedstawiać: te łagodne, inteligentne i pogodne psy uwielbiają ruch i aktywność na świeżym powietrzu. Piotr Zieliński dobrze o tym wie i trenuje z Mią... sztuczki techniczne. 

Arkadiusz Milik i seter angielski Ganador

Niestety Arkadiusz Milik z powodu kontuzji łękotki nie będzie uczestniczył w rozgrywkach Euro 2021. Trzymamy kciuki za jego szybki powrót do zdrowia.

Ten znakomity napastnik grającyt we francuskim klubie Olympique Marsylia jest opiekunem uroczego setera angielskiego o imieniu Gordon.  

Seter angielski z wielu powodów może być uważany za psa doskonałego. Ten ciepły, przyjacielski, posłuszny i serdeczny pies jest wspaniałym towarzyszem rodziny. Jako pies bardzo aktywny jest odpowiedni dla ludzi dysponujących czasem i preferujących sportowy tryb życia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arek Milik (@arekmilik)

Jan Bednarek i buldog francuski Candy

Na co dzień grający w angielskim FC Southampton Jan Bednarek jest opiekunem buldoga francuskiego o imieniu Candy (ang. słodycz). 

Mogłoby się wydawać, że krępe, spokojne buldogi francuskie to typowe psy kanapowe, ale te wesołe i energiczne czworonogi nie przepuszczą okazji do wspólnej zabawy z opiekunem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jan Bednarek (@janbednarek_)

Dawid Kownacki i maltańczyk Molie

Grający na pozycji napastnika Dawid Kownacki jest opiekunem suczki Molie. Maltańczyk dołączył do rodziny w 2016 roku. Maltańczyki to serdeczne, towarzystkie i pogodne psy, które uwielbiają spędzać czas ze swoimi opiekunami.

Molie z pewnością jest wspaniałą towarzyszką zabaw dla dwuletniej córeczki piłkarza Fortuny Dusseldorfu, Leny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dawid Kownacki (@dkownacki9)

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz