Reklama

Mundial 2022: piłkarze reprezentacji Polski i ich psy!
© Instagram/_rl9

Mundial 2022: piłkarze reprezentacji Polski i ich psy!

Przez Dorota Pietrzyk

Opublikowano

Fani piłki nożnej uważnie śledzą teraz Mistrzostwa Świata w Katarze. Polscy piłkarze to nie tylko znakomici sportowcy, ale również miłośnicy zwierząt. Wśród czworonogów piłkarzy reprezentacji Polski znajduje się między innymi buldog francuski, labrador i seter angielski. Jakie jeszcze psy maja nasi piłkarze? 

O tym, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka doskonale wiedzą piłkarze reprezentacji Polski. Poznajcie czworonogi naszych piłkarzy.

Robert Lewandowski i suczka cavapoo Bella

W marcu 2022 roku rodzina Ani i Roberta Lewandowskich powiększyła się o czekoladową suczkę cavapoo - Bellę. Psy tej rasy są miksem cavaliera kinga charlesa spaniela i pudla. Ich usposobienie jest bardzo przyjacielskie. Cavapoo są czułe, lojalne i uwielbiają się bawić. 

Zobacz video:

Krzysztof Piątek i buldog francuski Bolek

Napastnik Krzysztof Piątek jest szczęśliwym posiadaczem buldoga francuskiego Bolka. Piesek jest również oczkiem w głowie żony piłkarza, Pauliny. Ta przyjaźnie nastawiona do ludzi rasa, świetnie sprawdza się w charakterze wiernego członka rodziny. 

Łukasz Skorupski i psy cane corso Dorian i Niki

Bramkarz Bolonii hoduje je razem z pochodzącą z Sardynii żoną, Matilde Rossi. Żona Skorupskiego jest bardzo dumna ze swoich czempionów - Doriana i Niki, które biorą regularnie udział w wystawach. 

Cane corso italiano to doskonałe psy stróżujące. Nie są zbyt wylewne w okazywaniu uczuć, ale to łagodne i niezwykle inteligentne psy!

Piotr Zieliński i labrador Mia

Piotr Zieliński, grający na pozyji pomocnika we włoskim klubie Napoli, jest opiekunem suczki rasy labrador retriever o imieniu Mia. 

Labradorów nie trzeba nikomu przedstawiać: te łagodne, inteligentne i pogodne psy uwielbiają ruch i aktywność na świeżym powietrzu. Piotr Zieliński dobrze o tym wie i trenuje z Mią... sztuczki techniczne. 

Arkadiusz Milik i seter angielski Ganador

Ten znakomity napastnik, nazywany "następcą Lewandowskiego", jest opiekunem uroczego setera angielskiego o imieniu Gordon.  

Seter angielski z wielu powodów może być uważany za psa doskonałego. Ten ciepły, przyjacielski, posłuszny i serdeczny pies jest wspaniałym towarzyszem rodziny. Jako pies bardzo aktywny jest odpowiedni dla ludzi dysponujących czasem i preferujących sportowy tryb życia.

Jan Bednarek i buldog francuski Candy

Na co dzień grający w angielskim klubie Aston Villa, Jan Bednarek jest opiekunem buldoga francuskiego o imieniu Candy (ang. słodycz). 

Mogłoby się wydawać, że krępe, spokojne buldogi francuskie to typowe psy kanapowe, ale te wesołe i energiczne czworonogi nie przepuszczą okazji do wspólnej zabawy z opiekunem.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?